אודות אולטימה

אולטימה בית הספר לעיצוב פנים, מקבוצת מרכז הבנייה הישראלי הוא הבית להגשים חלום. זהו המקום ללמוד, להכיר ולדעת את כל מה שצריך כדי לבנות ולהוביל בקריירה מפוארת בתחום. 

בואו להתוודע לסגנון העיצובי שלכם, וללמוד איך להתמודד עם פרויקטים ולפתור אתגרים: בואו להבין מהו עיצוב ייחודי, מקסום החלל באופן אופטימלי, שילוב חומרים וטקסטורות, ולראות איך כל זה בא לידי ביטוי כך שיהיה מותאם ללקוח.

בואו להכיר מהי מקצועיות עיצובית אמיתית, שדוגלת בראייה רחבה של עולם הבנייה בכללותו: החל מהתמצאות בתוכניות הבנייה, עבור בהבנה של חשמל, אינסטלציה ומיזוג אוויר, וכלה בתאורה, ריהוט, נגרות ועוד. כבר למעלה משלושה עשורים הבוגרים והבוגרות של אולטימה בית הספר לעיצוב פנים, נמנים עם מעצבי פנים המובילים
בתעשיית העיצוב בארץ, שעובדים מול קהל לקוחות נאמן ומאושר.

יתרון הוותק בתחום
אולטימה בית הספר לעיצוב פנים מוביל בתחומו זה למעלה משלושה עשורים. הצלחה בקריירה משלבת הן את הכלים האקדמיים והן את הכלים הפרקטיים כדי להוביל בעולם העיצוב. באולטימה בית הספר לעיצוב פנים משקיעים יותר בסטודנטים! השיתוף עם מרכז הבנייה הישראלי הוא קרקע פורייה להיכרות עם הצרכים העסקיים של מעצבי הפנים בארץ, ולהכשרה עיונית ומעשית כבר מראשית הדרך.

שילוב של אקדמיה ופרקטיקה
הבית השקוף: זהו מיצג ייחודי מסוגו בעולם. הבית השקוף, שנמצא בקמפוס נתניה, הוא אתר בנייה בגודל 1:1 ,היחיד מסוגו בארץ. הוא מאפשר לכם לסקור בצורה פרקטית את מה שלמדתם ממש בתוך אתר בנייה בגודל אמיתי, ולהבין את תהליכי הבנייה והשיפוץ.

נבחרת המרצים מהשורה הראשונה: כל המרצים בסגל הם מעצבי פנים, שמנהלים משרדים בשטח, ושעוסקים הלכה למעשה בפרויקטים מובילים של תכנון ועיצוב בארץ. כך הסטודנטים שלנו לא רק לומדים מהטובים ביותר מה לעצב ואיך לעצב, אלא גם איך לבנות עסק מצליח בתחום.

השראה: ללמוד מהמעצבים המובילים בעולם ובארץ. באולטימה בית הספר לעיצוב פנים מתקיימות הרצאות העשרה ייחודיות ובלעדיות, ובהן מגוון של השראה עיצובית שאינה נגמרת, חדשות העיצוב והאדריכלות מהמרצים הטובים ביותר בארץ ובעולם.

פעילות עסקית ענפה מול מרכז הבנייה הישראלי: אנו מציעים השתלבות מקצועית בקהילת עסקים רחבה בעיצוב, בבנייה ובנדל"ן. פעילות זו כוללת מפגשי נטוורקינג, ועידות, כנסים ועוד; וכן איתור מוקדי שיתופי פעולה עם תעשיות, יזמים, קבלנים, מפקחי בנייה, ספקי חומרים ועוד.

קהילת הבוגרים של אולטימה בית ספר לעיצוב פנים: עולם העיצוב אינו פוסק לרגע, ולכן הקמנו את מועדון הבוגרים: שומרים על קשר ומשתפים פעולה. זוהי קהילת הבוגרים של עולם העיצוב, שתספק לכם מקום להתייעץ, ליצור, לפרסם ולהכיר לעומק את הקולגות שלכם – ולדעת שאתם לא לבד!

ועידת הנדל״ן והאדריכלות: אחת לשנה נפגשת כל תעשיית העיצוב לכנס בן שלושה ימים מרתקים ובהם הרצאות העשרה, נטוורקינג, הנאה וקשרים עסקיים מניבים. רק בוגרי אולטימה בית הספר לעיצוב פנים נהנים מהנחה ייחודית בהשתתפות בכנסים אלו!

רוצים לשמוע עוד?

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר

צפו בפעילות שלנו

עיר הנדל"ן

בנה ביתך

הבית השקוף

מכללת בילדינג

קהילת המפקחים