שחר נחום - בוגר לימודי עיצוב פנים במכללת אולטימה

שחר נחום

שמי שחר, זה מעל 20 שנה שאני עוסק בעץ, בניית פרגולות, גגות רעפים, דקים וחיפויי קיר. יזם ובעלים של חברת "ינשוף עבודות עץ", חברה המתמחה בעבודות עץ ואלומיניום במגזר העסקי והפרטי.

מגיל צעיר היצירה בערה בי והרצון להמציא את עצמי מחדש דרך עבודת כפיים, עץ ועיצוב היה שם מאז ומעולם.

בשנת 2017 הקמתי סדנה בבית אלפא, המשלבת עבודות עץ וברזל, ותוך כדי עיצוב ובניית פרגולות, דקים וגגות למגזר הפרטי והמוסדי, התחלתי לעצב רהיטי בוטיק מקוריים בעבודת יד. הבנתי שמאוד מעניין אותי ליצור ולעצב רהיטים ייחודיים, ולקחתי את הכישורים שלמדתי בעיצוב פנים, לתחום עיצוב הרהיטים. אני אוהב לשלב חומרים, כגון עץ, ברזל, זכוכית, בטון ועוד.

אני מקבל השראה הן מהטבע והן מסביבתו האישית של הלקוח ואופיו הייחודי, ואוהב במיוחד את השילוב של חדש וישן ליצירת משהו חדשני ואלגנטי. הייתי מגדיר את הסגנון שלי Modern Rustic – שילוב של ברזל חלוד, עץ ממוחזר ואפוקסי. אני רואה בעבודותיי הזדמנות לשלב בין אומנות לפונקציונליות.

בעבודותיי אני נעזר בתוכנות מקצועיות לתכנון המוצרים ושלבי העבודה עם הברזל, חיתוך בלייזר ושילוב חדשנות עם חומרים ממוחזרים אותנטיים. אני שואף להמשיך לעצב וליצור פריטים מיוחדים ומקוריים המותאמים אישית לכל לקוח המעוניין לשלב אומנות פונקציונאלית בביתו.

חוויות טובות מלימודיי באולטימה

הלמידה עם מנחים מצוינים בתחומם, ומנקודות מבט שונות, אפשרה לי להרחיב את סל הכלים ולמצוא את הדרך שלי להגשים את המעצב שבי.

שתפו