בילי גרנות

מנהלת אקדמית של מכללת אולטימה – מתכננת ומעצבת פנים, מרצה לתכנון ועיצוב פנים.

בוגרת אוניברסיטת תל אביב / המכון הטכנולוגי בפקולטה לעיצוב המוצר ועיצוב פנים. אני בעלת משרד ותיק ומנוסה לתכנון ועיצוב, העוסק בפרויקטים של תכנון ועיצוב פנים לחללים מסחריים ופרטיים ואדריכלות לבניה פרטית ,פרויקטים אותם אני מתכננת ומנהלת יחד עם צוות מקצועי ומיומן.

לצד עיסוקי זה אני מרצה במכללות ובבתי ספר לעיצוב, ומזה מספר שנים משמשת כמנהלת האקדמית של המכללה לעיצוב ותכנון פנים של מרכז הבנייה הישראלי (Ultima), שם אני גם מרצה בכירה לתכנון ומובילה את פרויקטי הגמר של הסטודנטים.

הגישה שלי לעיצוב פנים, חנויות, משרדים או בתים ודירות, שמה דגש מרכזי על קשיבות גבוהה ללקוח, חיבור והבנה מעמיקה של צרכי הלקוחות שלנו, על טעמיו ורצונותיו, תוך ירידה לפרטי פרטים ודגש על מקצועיות בלתי מתפשרת. זאת על מנת להפיק תכנון מוקפד עדכני ומותאם לרצונות הלקוח. המשרד שלי פיתח מומחיות בהקפדה על רמת מקצועיות גבוהה עד לסיומו של כל פרויקט. כל לקוח בין אם הוא לקוח הבא מהתחום המשרדי, המסחרי או בין אם זה עיצוב הבית, או תכנון אדריכלי לפנים הבית, זוכה לתשומת הלב האישית שלי וליווי מקצועי צמוד בכל שלבי התכנון.

אני מאמין:

לטעמי תפקידו של מרצה ומנחה טוב בכלל, הינו להשכיל, להעשיר ולהאיר את דרכו של כל סטודנט צמא דעת.
לנו העוסקים במלאכת היצירה יש תפקיד נוסף, להיות קשוב לקול הפנימי של כל אחד ואחד מהתלמידים.
יצירה נוגעת ברבדים עמוקים ורגישים, לכן תפקידנו הנוסף להענקת ידע ועושר מקצועי, הינו להאיר עם פנס פנימה אל הרבדים הללו.
לצד זה לזכור כי חובה לאתגר את הסטודנט, יש לקרוא תיגר על בינוניות ושטחיות, ולחדד בכל סטודנט את היכולת להקשיב לביקורת בונה.
ביקורת חכמה ובונה מגביהה את האדם אל יכולותיו הגבוהות.

שתפו