בני טבת

יועץ תאורה ומרצה לתאורה.

נעים להאיר,

שלום, אני בני טבת ואני מתכנן תאורה, מעצב תאורה וגם יועץ תאורה.

לאחר שהשתחררתי מצה"ל חיפשתי, כמו כל בחור צעיר, את הכיוון שלי בחיים. הלב ביקש ללכת לכיוון אומנות אבל לצערי השכל גבר על הלב ובשנים הראשונות עבדתי בתחום המחשבים. לאחר מכן סיימתי לימודי חשמלאי מוסמך. אבל החשק לאומנות עדיין פעם בתוכי וכך לאט לאט מצאתי עצמי נוטה לגעת בתחום החשמל הקשור לתאורה והתחלתי להאיר בעיקר את הטבע והגן העוטפים את האדריכלות. תאורת גן, תאורת חוץ, שם נתתי לעצמי ולאומנות שבי ביטוי על קרקע בתולית ללא התערבות והפרעות מעבר לשיקולי תקציב.
את המשיכה לאומנות יישמתי באומנות שימושית.
מבחינתי הגעתי למקומי הנכון כשערב אחד לאחר שסיימנו פרויקט ויצאנו להביט בתוצאה הסופית אמר לי הלקוח: "בני, אתה ממש מצייר עם האור".

כבר למעלה מ-30 שנים אני חי ונושם (ואפילו חולם) את תחום התאורה. מתכנן תאורה, מעצב תאורה, יועץ תאורה ובעיקר מעצב את החלל באמצעות האור. אני יועץ תאורה ומתכנן תאורה לדירות, בתים, משרדים, חנויות, מסעדות, בתי מלון, תאורת גן וחוץ ופרויקטים מיוחדים רבים ומגוונים.

אני נותן ייעוץ תאורה לפרויקטים קטנים וגדולים וכל אחד מהם בעיני הוא פרויקט בפני עצמו. תמיד מנסה להביא משהו חדש, זווית מעניינת, גישה שונה. בעיני, אין פרויקט הדומה למשנהו.

אני אוהב את מה שאני עושה ורואים זאת בעבודותי. התשוקה לא עזבה אותי עד היום. אני, כל הזמן, ממשיך ללמוד ולחפש עוד ועוד אפשרויות, עוד ועוד חידושים.

צילומים:  תג תמר |  ליאור טייטלר  |  בני טבת

שתפו