ניצן פאר

מעצב פנים ומרצה לשרטוט אוטוקאד.

בעל תואר ראשון .E.T.Sc.B  בוגר אוניברסיטה בחינוך הטכנולוגי  +  תעודת הוראה בחינוך הטכנולוגי. במרכז לחינוך טכנולוגי  חולון- אוניברסיטת תל-אביב . התמחות בעיצוב תעשייתי/ מוצר.

בעלים של משרד עיצוב: PEER DOLEV DESIGN יחד עם אשתי  נטע פאר דולב  שהיא  גם בוגרת של אוניברסיטת ת"א -המרכז לחינוך טכנולוגי בחולון ואנחנו  מנהלים משרד לעיצוב , עובדים יחד ולחוד ובעיקר משלימים אחד את השני.חלק חשוב בעיצוב שלנו הינו תחום התאורה ו"המשחק" בין תאורה טכנית לתאורה דקורטיבית ליצירת אווירות שונות בחלל הקיים.

משרדנו עוסק במגוון תחומים: מגורים (דירות/בתים), מסחרי (חנויות/ משרדים), תכנון ועיצוב חללי למידה בית ספריים ,תכנון ועיצוב חדרי הנצחה.

אני מאמין:

רציונל אישי בעיצוב פנים – ניצן פאר

תהליך העיצוב הינו תהליך מורכב  אשר מביא אותי כמעצב להביא לתוך התהליך חשיבה מופשטת יחד עם שאיפה לפונקציונליזם   החיבור בין פתרונות לטובת האדם מול חיפוש של צורה בעלת משמעות אישית  לי וללקוח  וכזו שתיצור אצל המתבונן  פליאה ותעורר שאלות לגבי הקומפוזיציה בחלל ומהיכן מגיעה השפה העיצובית  ללא תלות בסגנון קיים.

עיצוב טוב הוא עיצוב שמעורר מחשבה ,הוא קורא תיגר על הברור והפשוט  והוא מותח את הגבולות  של ההפשטה הצורנית  למידות החומר והטכנולוגיה המכתיבה אותו.

כמרצה שנים רבות אני מעודד את הסטודנטים לחשיבה יצירתית ליכולת ציטוט מקיפה ולחיפוש בעזרת רישום ושרבוט  לעלות את  שלל הרעיונות שעולים להם לאורך התהליך התכנוני וזאת לפני תהליך הדיוק  וההחלטות הסופיות בפרויקט.

עיקר ההנאה  בעולם העיצוב הוא החיפוש אחרי שפה אישית תוך כדי חיבור ללקוח הנמצא מולך, הדיאלוג  הוא נקודת המפגש בין החשיבה המופשטת של המעצב/ת לבין הנחות היסוד של הלקוח.

ההקניה של חשיבה עיצובית יחד עם בניה של יצירתיות של הסטודנט יכולה להביא אותו למחוזות חדשים אליהם הוא שואף , מקצוע העיצוב אינו רק עיסוק  אלא אורך חיים , שאיפה למצוינות והקפדה על עבודה מסודרת  מביא  הכרה ביכולות האישיות והתמודדות עם מטלות מורכבות ומציאת פתרונות לא שגרתיים בשפה עיצובית.

המעצב/ת לא עובד/ת  בחלל הריק הוא מושפע מזרמים וטרנדים בעולם העיצוב, כמרצה אני שואף שהסטודנט ידע לקחת את  הכלים  הנכונים ויוכל לחפש את הפרשנות שלו לאותם סגנונות עם חיבור לאישי והפרטי.

"עיצוב ייחודי מתוחכם ושימושי ,

הינו עיצוב שיוצר אינטראקציה אינסופית עם הלקוח."

WE ALWAYS PUT IN ONE UNIQUE ITEM"

"IT MAKES PEOPLE TALK

שתפו