נתי דורון

מעצב פנים ומרצה לתכנות תלת מימד.

נתי דורון הוא בוגר לימודי עיצוב פנים וקורסים שונים ומגוונים בתחום העיצוב וחבר בקהילות מעצבים שונות.

נתי הבעלים של סטודיו נתנאל לעיצוב פנים והדמיות. פתח את משרדו לפני כמה שנים. בשנים אלה הספיק לעצב בפרויקטים יוקרתיים בשכונות המבוקשות של ירושלים, ובהן: דירות במלון לאונרדו פלאזה, ודירות בשכונות בוסתן בקעה, רחביה, קטמון, מקור חיים ואחרות. משרדו השתתף בעיצוב משרדי עורכי דין, בתי ספר בירושלים, ליווה לקוחות בפרויקטים של תמ"א 38, ועוד.

נותן מענה לקהל לקוחותיו בתכנון ועיצוב פנים של דירות יוקרה, דירות קבלן, ייעוץ, עיצוב משרדים וחללי למידה וצמיחה. כמו כן הסטודיו מספק הדמיות פוטו-ריאלסטיות, שמדמות כיצד ייראה החלל לאחר השיפוץ המיוחל.

נתי גדל בירושלים, נשם את אווירה הצלול כיין ומעצב בה גם בימים אלה. חינך בבתי הספר בעיר ורכש את אמונם של ההורים והתלמידים. כיוון את תלמידיו ללמידה שיש בצידה ערכים והתפתחות. הוא מבין את לקוחותיו ויוצר עימם חיבור אישי, מתוך מענה לצורכיהם ורצונותיהם של כלל בני הבית.

עיצובו של סטודיו נתנאל מתאפיין בקווים נקיים, פרקטיקה וסטייל. הסטודיו נותן דגש לתכנון נכון של הבית, ומדגיש תנועה נכונה בחלל ועיצוב שמשמש את בני הבית ליצירה התפתחות ושמחה.

לא סתם סיסמת הסטודיו הוא "סטודיו נתנאל – מחלומות למציאות", שכן הגשים חלומות של לקוחות רבים.

בשנים האחרונות סטודיו נתנאל מתמקד בעיצוב דירות יוקרה, דירות קבלן ומבני חינוך, בהרצאות ובהעברת קורסים במכללות בתחום העיצוב.

שתפו