ענת סאבו

מעצבת פנים ומרצה להדמיות תלת מימד

עיצוב על כל היבטיו זרם בתוכי משחר ילדותי. כבת לאמא מעצבת ושרטטת ולאבא קבלן, גאון בתכנון חללים, הייתי עסוקה ללא סוף בעיצוב. מהאוהלים המעוצבים להפליא שהייתי מקימה בחדרי ועד לצביעת קירותיו שוב ושוב, בכל גוון אפשרי, כאילו היו לוח קנבס. יורדת לחצר ומפשפשת בין המציאות, רהיטים וקרשים ישנים, משייפת וצובעת.

אם ישנו דבר שאני הכי אוהבת במקצוע שלי הוא העובדה שהוא מתפרס על המון תחומים ומאפשר יצירתיות ומגוון אינסופי. עיצוב במחשב, עיצוב חללים ועיצוב מוצרים.

את תחילת דרכי המקצועית עשיתי בעיצוב גרפי אך הרגשתי שמשהו חסר. התמונה לא היתה שלמה וההרגשה שיש בי עוד המון מה להציע לא הרפתה. כשהגעתי ללימודי עיצוב ותכנון פנים הרגשתי שהגעתי למקום הנכון עבורי בו אוכל לממש את עצמי בדרכים מגוונות.

עבורי כל פרויקט הוא יציאה לעולם קסום. מלא השראה, תשוקה, צבע, חומרים וטקסטורות. כיום אני נהנית מכול רגע בעשייה שלי וההכרות עם אנשים מדהימים לאורך הדרך רק מעצימה עוד יותר. לקוחות, ספקים וקולגות.

התהליך מתחילתו כולל תכנון מקצועי ופרקטי. אינני דוגלת בתבניות ולכן לכל פרויקט יש את האופי הייחודי שלו המתבטא בעיצוב ייחודי, מקורי, המותאם אישית ללקוח.

בעבודתי אני שמה דגש על תכנון פונקציונלי תוך שמירה על הנדסת אנוש, לצד עיצוב קפדני המותאם לסגנונם האישי של הלקוחות ושמירה על התקציב.

עיצוב נכון של הסביבה שלנו במרחב הפרטי או הציבורי משפיע באופן ישיר על הרגשתנו. בעיני כל חלל זוכה לטיפול אישי ומיוחד תוך הבנת הצרכים והרצונות.

במסגרת עבודתי אני מכינה הדמיות תלת מימד לחללים אותם אני מתכננת.

אופן בניית הקונספט העיצובי ותכנון החלל המלווה בהדמיות תלת מימד מאפשר לייצר דיאלוג פורה המעשיר את התוצאה הסופית. באמצעות הדמיות נוכל למקסם את הפוטנציאל הטמון בעיצוב החלל. נמחיש את תכנון הפנים, ריהוט, נגרות, חומרי גמר, יישום תאורה ופרטים אדריכליים וכל זאת לפני הביצוע, כאשר ניתן לבצע שינויים בקלות ולהגיע להחלטות הנכונות.

שתפו