ראובן בלאום

מתכנן ומעצב פנים, מרצה לעיצוב פנים ומערכות פנים

בוגר לימודי הנדסאי אדריכלות בהצטיינות, לימודי עיצוב פנים בהצטיינות, וכמו כן בעל תעודת הסמכה לייעוץ נגישות במדינת ישראל.

עבדתי במשרדי אדריכלים מהגדולים בארץ כמנהל פרויקטים; בתחום הבנייה הרוויה; בתכנון שכונות בארץ ובעולם, משרדים וחברות הייטק; ובפרויקטים בתחום הציבורי כדוגמת בית הנכה בראשון לציון, דיור מוגן, בית החייל, בתי כנסת ועוד.

בשנת 2005 פתחתי את משרדי, שמתמחה בבנייה הפרטית ונותן מענה הן בנושא התכנוני מול הרשויות והן בנושא העיצובי. בכך אני יוצר הרמוניה ושפה משותפת בין הפנים לחוץ.

בשנת 2005 הצטרפתי כמרצה באולטימה –בית הספר לעיצוב, ומאז אני מלמד במקצועות השרטוט, התכנון והמערכות בפרויקטים.

בדרך להגשמת חזונם וחלומם של לקוחותיי, אני דוגל בפתיחות מרבית וללא הגבלה סגנונית. הסגנון הנכון הוא הסגנון שלך.
ההעדפות והטעם של כל אחד מאיתנו מתגבשים באופן אינדיבידואלי, ולכן מתחייבת רגישות ופתיחות תכנונית וסגנונית מצידי, ואולם בתפקידי עליי לכוון את הלקוח ולייעץ לו כיצד להשיגם.
קו הקונספט שלי מתמקד בארכיטקטורה הנובעת משני גורמים עיקריים: פונקציונליות תכנונית המותאמת לצורכי הלקוח, תוך הדגשת העיצוב שמשלב בין חומרי בנייה שכיחים וטכנולוגיות מתקדמות וחדישות.

"אם אתה מסוגל לחלום אתה מסוגל גם לבצע" (וולט דיסני)

אנו עוסקים בחלומות גדולים מאוד של לקוחותינו, ואלו מפקידים בידינו את מיטב כספם כדי שנגשים אותם. אני רואה בכך זכות ואחריות גדולה מאוד ללוות זוגות מרגע של הססנות ראשונית ועד לברק האושר בעיניים במעמד מסירת הנכס. זהו הרגע שבו הסיפוק מעבודתי מגיע לנקודה שבה אני מרגיש שהגשמתי גם את חלומי שלי.

כמרצה, ברצוני להעניק לכם את הידע לאזן בין היופי לפונקציונליות, ולתת לכם קשת של כלים להתנהלות נכונה בתכנון ומתן שירות ללקוח.

בואו להגשים את חלומכם!

שתפו