קורס מנהל פרויקטים ומפקח בנייה מוסמך

רקע:

מרכז הבנייה הישראלי נוסד ב-1969 ע"י ממשלת ישראל כחברת בת של משרד הבינוי והשיכון, מרכז  את כל הידע והמידע של ענף הבנייה, התכנון, העיצוב והנדל"ן בישראל במטרה להכשיר ולהשביח את כל הגורמים המקצועיים בענף, באמצעות, קורסים, ימי עיון, כנסים, וועידות מקצועיות. מרכז הבנייה הישראלי הופרט ב1999 וממשיך את החזון והעשייה ב 3 קמפוסים : באצטדיון נתניה, במתחם התחנה בתל אביב ובצומת הצ'ק פוסט.

מכללת מרכז הבנייה מכשירה את אנשי המקצוע המובילים – מנהלי הפרויקטים, מנהלי הנכסים והאחזקה, מפקחים, קבלנים, הנהלות של חברות הבנייה, מחלקות בינוי, יועצים ומתכננים,  ושאר העוסקים בענף מכל הקשת המקצועית.

קורס מנהל פרויקטים ומפקח בנייה מוסמך מבוסס על שנים רבות של ניסיון בתחום הבנייה ובשיתוף פעולה עם טובי המומחים בארץ, אדריכלים, מהנדסים, כלכלנים, יועצים ואנשי מקצוע בענף.

הקורס כולל פרקים נבחרים מתהליך תכנון הפרויקט ועד להשלמתו לצד מיומנויות ניהוליות על מנת להכשיר מנהלי פרויקטים ומפקחים למקצוע הכולל אינטראקציה עם היזם עם המתכננים, הקבלנים, הספקים, גורמי אכיפה, ולעיתים אף עם מוסדות התכנון. הקורס נועד להכשיר את התלמידים ברמה הגבוהה ביותר להובלת הפרויקטים האיכותיים ביותר בישראל. תכנית הקורס מקיפה את כל הנושאים הרלוונטיים להקמת פרויקטים בהיקפים שונים.

אי אפשר ללמוד את מקצועות הבניה ללא המחשה מעשית של אתר בנייה !!!

הקורס משלב,  חיזוק הבסיס התיאורטי תוך שימת דגש מיוחד על היבטים ודוגמאות מעשיות באמצעות סיורים והמחשות במתחם הבית השקוף, הממוקם במרכז הבנייה הישראלי סמוך לכיתות הלימוד. הבית הוא כלי דידקטי יחיד מסוגו בעולם, המציג את כל מקצועות הבנייה, אופן יישומם בהתאמה לתקנים וברמת ביצוע מיטבית. מתחם הבית השקוף מאפשר למידה לצד המחשה בקנה מידה אמיתי (1:1) של כל המקצועות  והעבודות באתר הבנייה.

מרכז הבנייה הישראלי שם לו למטרה להשביח את ההון האנושי בענף ואת איכות הבנייה בישראל. מרכז הבנייה הישראלי., מקיים את כל הזירות המרכזיות של ענף הבנייה בישראל – כנסים אירועי תוכן ומפגשים וירטואליים – ולכן לתלמידי המכללה של מרכז הבנייה הישראלי יש את הנגישות הגבוהה ביותר להזדמנויות המקצועיות, מציאת עבודה  ופניה למקבלי ההחלטות .

בוגרי מכללת מרכז הבנייה הישראלי זוכים במובהק לעדיפות בקבלה לעבודה. בוגרי מכללת מרכז הבנייה הישראלי הם המבוקשים ביותר  בקרב חברות הבנייה, משרדי התכנון, רשויות מקומיות ונותני השירותים לענף הבנייה , והם מאיישים את המשרות הנחשקות ביותר בענף בישראל.

בין מרצי הקורס:

ניר מסיקה – מטה הדיור
רותי שוורץ – מנהל התכנון
מהנדס יואב עמרני
מהנדס רן פרג'ון
חגית אוגניסטוף
אבי בן מאיר
מהנדס דני שניידר
מהנדס דני ויינברג
הדס פאר – יועצת בנייה ירוקה
אייל שריג
אבי הלפרין
אמיר רוזנבלום – מנכ"ל עידן שני ניהול ואחזקות מבנים בע"מ
מהנדס איציק ברבי

מתכונת הקורס:

הקורס מתקיים פעם אחת בשבוע, בין השעות 17.00-21.00. 
סה"כ 36 מפגשים + 2 סיורים מקצועיים.

חושבים על קורס מנהל פרויקטים ומפקח בנייה מוסמך?

בוגרי קורס מנהל פרויקטים ומפקח בנייה מוסמך

הבוגרים שלנו
אייר שפירא
אייר שפירה - בוגרת לימודי עיצוב פנים במכללת אולטימה

אייר שפירא מעצבת פנים

אנחנו מזמינים אתכם להכיר אותנו ואת העשייה שלנו. סגל המרצים מורכב מטובי המורים לעיצוב בארץ. לימודים בסטנדרטים בינלאומיים. ספריית החומרים הגדולה בארץ, ותמיכה וליווי מקצועי לאחר סיום הלימודים

הבוגרים שלנו
נורית מור-יוסף
נורית מור-יוסף - בוגרת לימודי עיצוב פנים במכללת אולטימה

נורית מור-יוסף : עיצוב פנים והום סטיילינג

אנחנו מזמינים אתכם להכיר אותנו ואת העשייה שלנו. סגל המרצים מורכב מטובי המורים לעיצוב בארץ. לימודים בסטנדרטים בינלאומיים. ספריית החומרים הגדולה בארץ, ותמיכה וליווי מקצועי לאחר סיום הלימודים

קורסים נוספים באולטימה